Rozvíjajte Vaše deti všestranne so Športovkovom
Výučba 2 svetových jazykov a športovanie v jednom!
S Našimi skúseními trénermi a lektormi zo zahraničia.
3 hodiny Večernej školy pre deti od 6 do 10 rokov v centre Bratislavy

Kde

Centrum Bratislavy (možnosť zastavenia s autom) na základnej škole Matky Alexie Palackého 1, 811 02 Bratislava

Kedy

Každý utorok (angličtina) a štvrtok (španielčina), okrem prázdnin a sviatkov od 16:30 do 19:30. Od 4.2.2020 v celkovom trvaní 12 týždňov/24 dní.

u

Čo

Športová príprava (formou zábavy) + hodina jazyka so zahraničným lektorom. V cene zahrnuté aj úrazové poistenie, občerstvenie a základné materiály na výučbu.

Za koľko

Cena za kurz každý utorok „Angličtina + šport“, alebo každý štvrtok „Španielčina + šport“  v celkovom počte 12-krát 199 €. Cena za oba kurzy spolu 360 € (v celkovom počte 24-krát)

Jazyky a šport so Športovkovom

Šport

Detí absolvujú počas kurzi športových aktivít pri ktorých sa Vaše dieťa zabaví a popri tom aj veľa naučí. Správne športové návyky (rozcvička, stretching) rozvoj motoriky a sily, náuka o fair-play, tímové zmýšľanie spolu so športami futbal, floorball, halový futbal, ping-pong, hádzaná a ďaľšie.

Jazyk

Vaše deti absolvujú každý krát hodinu svetového jazyka, ktoré sú v dnešnej dobe tak cenené a to hlavne formou konverzácie a náuky dôležitých fráz, či pravidiel vedenými zahraničnými lektormi so skúsenosťami s výučbou a starostlivosťou o deti a to opäť hlavne formou zábavy, aby sa deti do večernej školy tešili.

Cena

Oddýchnite si 3h z večera od Vašich detí 😉 s pocitom, že robia veci, ktoré sú v živote veľmi dôležité a aj sa popri tom môžu zabaviť. To všetko za výbornú cenu od 15 € zahŕňajúc komplet za 1 večer/3 hodiny, ktoré zahŕňajú 60min jazyka, 60min športovania a 60 minút voľný program (šport, spoločenské hry, video hry, aktivity s lektorom…) občerstvenia a pitný režim a pomôcky.

Strava, pitný režim a pomôcky

Vaše dieťa sa môže počas prestávky osviežiť občerstvením (ovocie, keksy a pitie) a na kurzy netreba kupovať žiadne špeciálne pomôcky, keďže všetko bude zabezpečené.

Video a Foto

Počas kurzu budeme robiť deťom aj foto, ktoré Vám na konci kurzu pošleme, pre lepšiu predstavu, čo sme deti učili.

h

Program

Skupina 1 (maximum 10 detí na skupinu):

16:30 – 16:45 – Príchod detí do večernej školy

16:45 – 17:45 – Angličtina/Španielčina

17:45 – 18:00 – Prestávka (občerstvenie)

18:00 – 19:00 – Šport

19:00 – 19:30 – Voľný program (Športovanie, koverzácia s lektorom…)

 

Skupina 2 (maximum 10 detí na skupinu):

16:30 – 16:45 – Príchod detí do večernej školy

16:45 – 17:45 – Šport

17:45 – 18:00 – Prestávka (občerstvenie)

18:00 – 19:00 – Angličtina/Španielčina

19:00 – 19:30 – Voľný program (Športovanie, koverzácia s lektorom)

Jakub

Jakub

Tréner

Športovať som začal aktívne ako 6 ročný, venoval som sa ľadovému hokeju pri ktorom som zotrval až do 18tich rokov. Po skončení s hokejom, som sa začal venovať kalistenike a silovej gymnastike. Bola to pre mňa, ale len medzizástavka, kým som objavil čo ma skutočne baví a to je pohyb/movement. Movement som si obľúbil kvôli jeho všestrannosti. Dovolí mi objavovať pohyb z rôznych športových disciplín súčasne  – akrobacia, tanec, gymnastika, bojové umenia. S deťmi sa budem venovať práve rozvoju pohybu prostredníctvom hier a cvičení.

Ximena

Ximena

Lektor

My name is Ximena Yazmin Monares Valdes I was born and grown up in Mexico. My love for teaching has started doing social service with schools in Mexico and USA since I was in high school. This gave me the amazing opportunity to work two summers with kids in the state of Massachusetts. I will be glad to teach  your kids more than a language, a little part of my culture in which we can enjoy each other.

Adam

Adam

Tréner

Moje meno je Adam a od malička som vyrastal v športovom duchu, čo mi zostalo až doteraz. Myslím si, že to je tá najlepšia cesta pre zdravý vývoj človeka, či už ide o zdravie alebo zaradenie sa do kolektívu a fungovanie v spoločnosti. Preto by som Vám formou zábavy ale aj troška driny ukázal tieto krásne možnosti a zažil s Vami množstvo skvelých chvíľ. Tak neváhajte a hláste sa u nás.  💪Teším sa na Vás!

Cyril

Cyril

Pomocný lektor

Moje meno je Cyril a od 7 rokov sa venujem hokeju a rekreačne aj ďalším športom. Okrem toho mám aj technické vzdeľanie (strojný inžinier). Deťom by som chcel predať moje športové, ale aj vedomostné skúsenosti a hlavne chcem, aby s nami zažili kopec zábavy a rady sa k nám vracali. Žil som aj nejaký čas v zahraničí a hovorím po anglicky, francúzsky a španielsky, preto sa budem snažiť pomáhať na všetky strany :). Už sa na Vás tešíme!!!