Denné športovo-vzdelávacie tábory v Bratislave počas celých LETNÝCH PRÁZDNIN 2024!

-Športový tábor v Horskom Parku

-Športový tábor ZŠ Pri Kríži

-PARKOUR, Gymnastika a bojové umenia v Dúbravke (Movement Gym)

-Zážitkový tábor v centre mesta

-PLAVECKÝ tábor na Majerníkovej a FTVŠ

od 1.7. do 30.8.2023 od 125€ / 5 dní

Bohatá ponuka od všeobecne športových po špecializované denné tábory!

Pozrite ako sme sa zabávali a športovali v našich táboroch!

“ Milí rodičia,

Tešíme sa, že ste zavítali na našu stránku a veríme, že Vás zaujmeme našou ponukou. Určite nám dáte za pravdu, že pohyb, šport a zábava pozitívne ovplyvňujú vývoj človeka. Vaše deti sú to najvzácnejšie čo máte a chcete im dopriať len to najlepšie. Doprajte im to zažiť v profesionálnom kolektíve veselých a šťastných ľudí. „

Rozhodnite sa na istotu. Až 77% prihlásených detí už u nás bolo alebo sa o nás dozvedeli od známych!

Kde

Letné prázdniny – Telocvičňa Ekonomickej univerzity v Bratislave, v areáli Horského parku v blízkosti Patrónky, v ZŠ Pri Kríži 11 v Dúbravke, V Movement Gyme (Mikuláša Schneidera Trnavského 4), Plaváreň Majerníková a FTVŠ a v centre mesta na ZŠ Matky Alexie.

Kedy

Každý pracovný deň počas jarných prázdnin a počas mesiacov júl a august (1.7.2024 – 30.8.2024).

u

Čo

Futbal, floorball, halový futbal, ping-pong, volejbal, hádzaná, bedminton, basketball, rozcvička, stretching, športová angličtina, spoločenské hry, vedomostné hry, video hry, náučné výlety, stravovanie a ďalšie.

Za koľko

Cena za turnus (5 dní) v dennom tábore je od 125 € (rezervačný poplatok 25 €, zvyšok sumy do dňa začatia turnusu), cena za jeden deň v tábore je 30 €.

Zábava

Našim hlavným cieľom je zabezpečiť Vašim deťom športový, intelektuálny a spoločenský rozvoj a to všetko formou zábavy. S týmto cieľom sme pre nich pripravili pestrý program, pri ktorom sa budú zabávať, spoznajú nových kamarátov a domov si prinesú množstvo nových zážitkov.

Zdravie

V našom tábore myslíme na zdravie Vašich detí. Deťom poskytneme celodennú vyváženú stravu a pitný režim, zabezpečujúce  dostatočný prísun energie a vitamínov.

Istota

Na konci turnusu posielame foto a video z tábora Vám – rodičom, kde uvidíte, čo všetko sme s deťmi robili.

P

Poistenie

V cene tábora je zahrnuté úrazové poistenie detí.

Šport

V našich táboroch a kurzoch, formou zábavy, hier a športu, zlepšíme pohybovú zdatnosť Vašeho dieťaťa, ktoré naučíme všeobecnej športovej príprave, kolektívnemu zmýšľaniu a správnym športovým návykom.

Vzdelanie

Okrem pohybovej vložky chceme zlepšiť aj intelektuálnu stránku Vašeho dieťaťa. Športová angličtina, spoločenské hry, video hry, či ďalšie aktivity vyžadujúce logické myslenie budú spestrovať ich čas v našom tábore či kurzoch.

Príroda

Nechajte Vaše dieťa stráviť čas v nádhernom prostredí horského parku, ktoré spolu so svojím okolím poskytuje množstvo aktivít v prírode. Zoologická záhrada, parky, historické pamiatky, či orientácia v prírode, to všetko zažijú Vaše deti v našom dennom tábore.