Denné športovo-vzdelávacie tábory v Bratislave

Veľa zábavy a športu aj počas celých LETNÝCH PRÁZDNIN 2021!

-Športový tábor v Horskom Parku

-Športový tábor ZŠ Pri Kríži

-Bojové umenia v Dúbravke

-Parkour tábor v centre Bratislavy

od 6.7. do 1.9.2021 (7:30-16:30) od 99 €/5 dní

Novinka!

PARKOUR tábor v centre mesta!

od 9.8. do 20.8.2021 (7:30-16:30) 109€/5 dní

Novinka!

Tábor BOJOVÝCH UMENÍ V Movement gyme!

od 23.8. –  27.8.2021 (8:00-16:30) 109€/5 dní

Pozrite ako sme sa zabávali a športovali v našich táboroch!

” Milí rodičia,

Tešíme sa, že ste zavítali na našu stránku a veríme, že Vás zaujmeme našou ponukou. Určite nám dáte za pravdu, že pohyb, šport a zábava pozitívne ovplyvňujú vývoj človeka. Vaše deti sú to najvzácnejšie čo máte a chcete im dopriať len to najlepšie. Doprajte im to zažiť v profesionálnom kolektíve veselých a šťastných ľudí. “

Až takmer 75% prihlásených detí už u nás bolo alebo sa o nás dozvedeli od známych!

Kde

Jarné prázdniny – British International school na Pekníkovej 6

Letné prázdniny – Telocvičňa Ekonomickej univerzity v Bratislave, v areáli Horského parku v blízkosti Patrónky a vo vynovených priestoroch ZŠ Pri Kríži 11 v Dúbravke, V Movement Gyme (Mikuláša Schneidera Trnavského 4) a v centre.

Kedy

Každý pracovný deň počas jarných prázdnin a počas mesiacov júl a august (6.7.2019 – 27.8.2020).

u

Čo

Futbal, floorball, halový futbal, ping-pong, volejbal, hádzaná, bedminton, basketball, rozcvička, stretching, športová angličtina, spoločenské hry, vedomostné hry, video hry, náučné výlety, stravovanie a ďalšie.

Za koľko

Cena za turnus (5 dní) v dennom tábore je 99/109 € (rezervačný poplatok 29/39 €, zvyšok sumy do dňa začatia turnusu), cena za jeden deň v tábore je 25 €.

Zábava

Našim hlavným cieľom je zabezpečiť Vašim deťom športový, intelektuálny a spoločenský rozvoj a to všetko formou zábavy. S týmto cieľom sme pre nich pripravili pestrý program, pri ktorom sa budú zabávať, spoznajú nových kamarátov a domov si prinesú množstvo nových zážitkov.

Zdravie

V našom tábore myslíme na zdravie Vašich detí. Deťom poskytneme celodennú vyváženú stravu a pitný režim, zabezpečujúce  dostatočný prísun energie a vitamínov.

Istota

Na konci turnusu posielame foto a video z tábora Vám – rodičom, kde uvidíte, čo všetko sme s deťmi robili.

P

Poistenie

V cene tábora je zahrnuté úrazové poistenie detí.

Šport

V našich táboroch a kurzoch, formou zábavy, hier a športu, zlepšíme pohybovú zdatnosť Vašeho dieťaťa, ktoré naučíme všeobecnej športovej príprave, kolektívnemu zmýšľaniu a správnym športovým návykom.

Vzdelanie

Okrem pohybovej vložky chceme zlepšiť aj intelektuálnu stránku Vašeho dieťaťa. Športová angličtina, spoločenské hry, video hry, či ďalšie aktivity vyžadujúce logické myslenie budú spestrovať ich čas v našom tábore či kurzoch.

Príroda

Nechajte Vaše dieťa stráviť čas v nádhernom prostredí horského parku, ktoré spolu so svojím okolím poskytuje množstvo aktivít v prírode. Zoologická záhrada, parky, historické pamiatky, či orientácia v prírode, to všetko zažijú Vaše deti v našom dennom tábore.