Vianočné kurzy korčuľovania pre verejnosť v ponuke!

Pre deti aj dospelých (5 hodín 55€)

Na štadióne v Dúbravke, viac info v prihláške

  

  

 

Kurzy korčuľovania pre školy a škôlky

Ozvite sa nám a my Vám povieme, prečo práve s nami!

 

 

” Sme radi, že ste zavítali na našu stránku a veríme, že Vás zaujmeme naším projektom zaujmeme. Keďže máme dlhoročné skúsenosti v kluboch ako Slovan Bratislava a taktiež skúsenosti s trénovaním a starostlivosťou o deti, napríklad aj v našich denných táboroch, ponúkame kurzy korčuľovania pre školy a škôlky a v určitú dobu aj pre verejnosť. Vaše deti sa budú zdokonaľovať pod dohľadom tých naj-poverenejších a to hokejistov a krasokorčuliarov. Taktiež chceme poskytnúť viac ako ostatní aj v rámci servisu  o čom by sme Vám už radi porozprávali osobne :)”

Kde

Zimné štadióny v Bratislave, podľa dohody s čo možno najbližšou polohou ku Vašej škole a škôlke.

Verejnosť – ZŠ v Dúbravke

Kedy

Dĺžka a termín kurzu záleží na dohode. Doporučujeme 10 tréningových jednotiek.

Termíny pre verejnosť sú zverejnené v prihláške.

u

Čo

Plný servis zahrňujúci dopravu, občerstvenie, pitie, video záznamy, pomoc pri výbere korčúľ, brúsenie korčúľ, pomoc s úpravou výstroje pred tréningom.

Za koľko

Cena záleží na počte detí a poskytovaných službách. Pre upresnenie nás neváhajte kontaktovať.

Profesionálny prístup

Deti budú vedené trénermi – hokejistami a krasokorčuliarmi s dlhoročnými športovými skúsenosťami, ale aj so skúsenosťami s trénovaním detí, ktoré budú zabezpečovať nielen ich korčuliarsky rozvoj, ale aj kolektívne zmýšľanie, či športové návyky pre predchádzanie zranení (rozcvička, stretching)

Služby

Poskytujeme najširší servis od dopravy, pitného režimu, občerstvenia a fotenia po poradenský servis a pomoc pri výbere korčúľ, brúsení, či úprave výstroja.

Zábava

Vieme aká dôležitá je zábava pre deti. Preto budú do tréningových jednotiek implementované hry a kurz bude zakončený zábavnou hodinou.