Kurzy korčuľovania pre Verejnosť

  Kurzy korčuľovania pre verejnosť sú späť!

Pre deti aj dospelých

  Každú nedeľu od 7.4.2019 o 15:15 na Zimnom štadióne v Dúbravke

  

  

 

Kurzy korčuľovania pre deti

Kurzy korčuľovania so širokou ponukou služieb

  Pre školy a škôlky

 

” Milí rodičia a deti 

Tešíme sa, že ste zavítali na našu stránku a veríme, že Vás zaujmeme naším novým projektom zaujmeme. Keďže máme dlhoročné skúsenosti v kluboch ako Slovan Bratislava a taktiež skúsenosti s trénovaním a starostlivosťou o deti, napríklad aj v našich denných táboroch, rozhodli sme sa, že otvoríme KURZY KORČUĽOVANIA na ľade pre deti, či už prostredníctvom škôl a škôliek alebo verejne. Vaše deti sa budú zdokonaľovať pod dohľadom tých naj-poverenejších a to hokejistov a krasokorčuliarov s trénerskými licenciami. Taktiež chceme poskytnúť viac a Vaším deťom poskytneme široký servis zahrňujúci aj športovú prípravu pred ľadom, pitie a občerstvenie, dopravu, či video záznamy pre Vás, rodičov.”

Kde

Zimné štadióny v Bratislave, podľa dohody s čo možno najbližšou polohou ku Vašej škole a škôlke.

Verejnosť – ZŠ v Dúbravke

Kedy

Dĺžka a termín kurzu záleží na dohode. Doporučujeme 10 tréningových jednotiek počas 5-tích týždňov.

Termíny pre verejnosť v prihláške.

u

Čo

Plný servis zahrňujúci dopravu, občerstvenie, pitie, video záznamy, pomoc pri výbere korčúľ, brúsenie korčúľ, pomoc s úpravou výstroje pred tréningom.

Za koľko

Cena záleží na počte detí a poskytovaných službách. Pri plnej obsadenosti a kompletným servisom s poistením sa pohybuje na úrovni do 7 € na dieťa za tréningovú jednotku

Profesionálny prístup

Deti budú vedené licencovanými trénermi – hokejistami a krasokorčuliarmi s dlhoročnými športovými skúsenosťami, ale aj so skúsenosťami s trénovaním detí, ktoré budú zabezpečovať nielen ich korčuliarsky rozvoj, ale aj kolektívne zmýšľanie, či športové návyky pre predchádzanie zranení (rozcvička, stretching)

Služby

Poskytujeme najširší servis od dopravy, pitného režimu a občerstvenia po poradenský servis a pomoc pri výbere korčúľ, brúsení, či úprave výstroja.

Istota

O Vaše deti sa nemusíte báť. Budeme robiť krátke video-záznamy a foto z tréningov a Vaše deti budú mať úrazové poistenie.

Zábava

Vieme aká dôležitá je zábava pre deti. Preto budú do tréningových jednotiek implementované hry a kurz bude zakončený zábavnou hodinou.