ŠPORTOVKOVO - DENNÉ ŠPORTOVÉ TÁBORY

Denný športovo vzdelávací tábor od 6 do 12 rokov v prírodnej časti Bratislavy, v Horskom parku.

Vyskúšajte si náš tábor na jeden deň len za 20€!

Šport

V našich táboroch a kurzoch, formou zábavy, hier a športu, zlepšíme pohybovú zdatnosť Vašeho dieťaťa, ktoré naučíme všeobecnej športovej príprave, kolektívnemu zmýšľaniu a správnym športovým návykom.

Vzdelanie

Okrem pohybovej vložky chceme zlepšiť aj intelektuálnu stránku Vašeho dieťaťa. Hodiny angličtiny, spoločenské hry, video hry, či ďalšie aktivity vyžadujúce logické myslenie budú spestrovať ich čas v našom tábore či kurzoch.

Príroda

Nechajte Vaše dieťa stráviť čas v nádhernom prostredí horského parku, ktoré spolu so svojím okolím poskytuje množstvo aktivít v prírode. Zoologická záhrada, parky, historické pamiatky, či orientácia v prírode, to všetko zažijú Vaše deti v našom dennom tábore.

Zábava

Našim hlavným cieľom je zabezpečiť Vašim deťom športový, intelektuálny a spoločenský rozvoj a to všetko formou zábavy. S týmto cieľom sme pre nich pripravili pestrý program, pri ktorom sa budú zabávať, spoznajú nových kamarátov a domov si prinesú množstvo nových zážitkov.

Zdravie

V našom tábore myslíme na zdravie Vašich detí. Deťom poskytneme celodennú vyváženú stravu a pitný režim, zabezpečujúce  dostatočný prísun energie a vitamínov.

Istota

O Vaše deti sa nemusíte báť. Cez našu stránku bude zobrazovaný celodenný živý prenos cez web kameru.

Denné tábory v Bratislave – Športovkovo

Zoznam turnusov naších športových táborov v mesiaci JÚL:

Zoznam turnusov naších denných športových táborov v mesiaci August: