Denný tábor Jarné prázdniny 2018!

 

Denné športovo-vzdelávacie tábory v Bratislave

ZŠ Pri Kríži 11 v Dúbravke 5.3.-9.3.2018 (7:30 – 16:30)

89 €/5 dní 

 

 

Prihláška

Denný tábor Letné prázdniny 2018!

 

Denné športovo-vzdelávacie tábory v Bratislave

V Horskom parku počas celého leta

89 €/5 dní (od júna 2018 – 99 €/5 dní)

 

 

 

Prihláška

” Milí rodičia,

Tešíme sa, že ste zavítali na našu stránku a veríme, že Vás zaujmeme našou ponukou. Určite nám dáte za pravdu, že pohyb, šport a zábava pozitívne ovplyvňujú vývoj človeka. Vaše deti sú to najvzácnejšie čo máte a chcete im dopriať len to najlepšie. Doprajte im to zažiť v profesionálnom kolektíve veselých a šťastných ľudí. “

Kde

Jarné prázdniny – ZŠ Pri Kríži 11

Letné prázdniny – Telocvičňa Ekonomickej univerzity v Bratislave, v areáli Horského parku v blízkosti Patrónky

Kedy

Každý pracovný deň počas jarných prázdnin (5.3.2018 – 9.3.2018) a počas mesiacov júl a august (2.7.2017 – 31.8.2017).

u

Čo

Futbal, floorball, halový futbal, ping-pong, volejbal, hádzaná, bedminton, basketball, rozcvička, stretching, športová angličtina, spoločenské hry, vedomostné hry, video hry, keramický krúžok, náučné výlety, stravovanie a ďalšie.

Za koľko

Cena za turnus (5 dní) v dennom tábore je 89 € do 31.5.2018, 99 € po 31.5.2018 (rezervačný poplatok 44 €, zvyšok sumy do dňa začatia turnusu), 89 € jarné prázdniny, cena za jeden deň v tábore je 29 €.

Zábava

Našim hlavným cieľom je zabezpečiť Vašim deťom športový, intelektuálny a spoločenský rozvoj a to všetko formou zábavy. S týmto cieľom sme pre nich pripravili pestrý program, pri ktorom sa budú zabávať, spoznajú nových kamarátov a domov si prinesú množstvo nových zážitkov.

Zdravie

V našom tábore myslíme na zdravie Vašich detí. Deťom poskytneme celodennú vyváženú stravu a pitný režim, zabezpečujúce  dostatočný prísun energie a vitamínov.

Istota

Na konci turnusu posielame foto a video z tábora Vám – rodičom, kde uvidíte, čo všetko sme s deťmi robili.

P

Poistenie

V cene tábora je zahrnuté úrazové poistenie detí.

Šport

V našich táboroch a kurzoch, formou zábavy, hier a športu, zlepšíme pohybovú zdatnosť Vašeho dieťaťa, ktoré naučíme všeobecnej športovej príprave, kolektívnemu zmýšľaniu a správnym športovým návykom.

Vzdelanie

Okrem pohybovej vložky chceme zlepšiť aj intelektuálnu stránku Vašeho dieťaťa. Športová angličtina, spoločenské hry, video hry, či ďalšie aktivity vyžadujúce logické myslenie budú spestrovať ich čas v našom tábore či kurzoch.

Príroda

Nechajte Vaše dieťa stráviť čas v nádhernom prostredí horského parku, ktoré spolu so svojím okolím poskytuje množstvo aktivít v prírode. Zoologická záhrada, parky, historické pamiatky, či orientácia v prírode, to všetko zažijú Vaše deti v našom dennom tábore.